ЮВІЛЕЙНА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ 2021

31 серпня пройшла зустріч першокурсників із директором Інституту державного управління та посвята у студенти.  На Соборній площі проходив традиційний вже для Могилянки Profi-fest, де майбутні абітурієнти, їх батьки та усі бажаючі могли ознайомитися із навчальною та практичною діяльністю студентів та дізнатись про різні спеціальності й перспективи, котрі чекають випускників ЧНУ імені Петра Могили.

О 18:00 розпочалися урочистості з привітання ректора ЧНУ Леоніда Павловича Клименка, голови Миколаївської обласної державної адміністрацій Віталія Олександровича Кіма, голови Миколаївської обласної ради Ганни Володимирівни Замазєєвої, міського головіи міста Миколаїв Олександра Федоровича Сєнкевича та інших видатних випускників університету.

Після проведення посвяти розпочався святковий концерт.